Najnowszy

Zapraszamy na szkolenia otwarte

Serdecznie zapraszamy Państwa do zakupu dla siebie lub swojego zespołu miejsc w zbliżających się programach rozwojowych: Inspektor i menedżer ds. Świadomości molestowania seksualnego - edycj

Czytaj więcej...

O mnie

admin 05.06.2018

Zarządzanie zasobami ludzkimi i wsparcie pracowników w rozwoju osobistym są obszarami, w przypadku których większość właścicieli firm nie do końca się odnajduje. Podchodzenie w instrumentalny sposób do pracowników czy przekraczanie bez przerwy granic z uwagi na swoją pozycję to tylko część przewinień, jakie niejednokrotnie można zobaczyć w dużej ilości firm.


Jeśli panujące w firmie stosunki wśród załogi i pracowników mogłyby być dużo lepsze, to chętnie pomogę w znalezieniu odpowiedniego rozwiązania. Przy takich zleceniach przede wszystkim się koncentruję na szerszym spojrzeniu na zagadnienie, zajmując się wszystkimi obszarami w dłuższym przedziale czasowym. Mogę dzięki temu szeroko spojrzeć na firmę, poznać jej długofalowe cele, i dostosować do tego wszelkie działania.


Z całą pewnością w mojej pracy jest przydatne wiedza, którą przez lata zdobywałam. Udało mi się skończyć kierunek psychologiczny wydziale psychologii Uniwersytetu Jagiellońskiego, ze specjalnością psychologia pracy i organizacja. Po skończeniu tej uczelni w dalszym ciągu poszerzałam swoje wiadomości, uczestnicząc między innymi w studiach podyplomowych z dziedziny optymalizacji procesów pracowniczych, doradztwa zawodowego oraz sposobów mediacji.


Przez zdobyte doświadczenie mogę wykazywać się pełnym profesjonalizmem przy wykonywaniu swojej pracy. Bardzo chętnie współpracuję z licznymi przedsiębiorstwami i firmami, ale też z administracją, urzędami i organizacjami pozarządowymi. Do moich klientów należą podmioty, dla których wykonuję prace w każdym obszarze powiązanym z szeroko pojętym HR, to znaczy przy rekrutacji na wszystkie rodzaje stanowisk i motywowaniu pracowników i ich rozwoju.


Zajmuję się także kompleksowym wdrażaniem polityki zarządzania pracowniczymi zasobami, a poza tym treningami i rozwojem zawodowym. Dzielę się z innym swoją wiedzą i doświadczeniem, na przykład przy pomocy opracowanego przed kilku laty poradnika dla specjalistów zajmujących się Human Resources a także licznych artykułów w prasie branżowej.


Nawiązanie współpracy z moją osobą to przede wszystkim pełna poufność, zaufanie moich klientów mają dla mnie bardzo duże znaczenie. Na przykład się zajmuję wykonaniem audytów kompetencyjnych, udzielam wsparcia w wyznaczaniu standardów pracy  oraz ulepszam całość procesów kadrowych. Realizuję również gry zespołowe dla pracowników, które dostarczą cennej wiedzy a oprócz tego zwiększą poziom motywacji do lepszej pracy.Tagi: