Najnowszy

Zapraszamy na szkolenia otwarte

Serdecznie zapraszamy Państwa do zakupu dla siebie lub swojego zespołu miejsc w zbliżających się programach rozwojowych: Inspektor i menedżer ds. Świadomości molestowania seksualnego - edycj

Czytaj więcej...

Programy dla maturzystów – wyjazdy do USA

admin 05.06.2018

Nasza kadra przygotowuje seminaria i certyfikacje wyrównawcze dla maturzystów przeprowadzających się do Stanów Zjednoczonych lub Anglii. Dają szansę one na bezproblemową rekrutację do tamtejszej zawodowej placówki edukacyjnej. Jak dotychczas realizowaliśmy m.in. tu wymienione kursy: 

Formalna definicja kursów nr G24/USA:

Szkolenia z dziedziny inżynierii technologicznej dają uczniom możliwość skupienia się na jednym lub kilku obszarach technologii przemysłowej. Studenci wykorzystują procesy technologiczne do rozwiązywania rzeczywistych problemów inżynierskich; rozwijać wiedzę i umiejętności w zakresie projektowania, modyfikowania, używania i stosowania technologii; a także może projektować i budować prototypy i działające modele. Tematy poruszane na kursie obejmują charakter technologii, wykorzystanie technologii i procesów projektowych. Zasady kursów inżynierskich zapewniają wszystkim zainteresowanym uczestnikom zrozumienie dziedziny inżynierii / technologii. Studenci zwykle badają, w jaki sposób inżynierowie używają różnych systemów technologicznych i procesów produkcyjnych do rozwiązywania problemów; mogą również docenić społeczne i polityczne konsekwencje zmian technologicznych.

Opis programów nr O46/USA:

Warsztaty z zakresu doświadczeń rodzinnych i konsumenckich w miejscu pracy zapewniają młodzieży doświadczenie zawodowe w dziedzinach związanych z naukami rodzinnymi i konsumenckimi. Cele są zazwyczaj ustalane wspólnie przez studenta, nauczyciela i pracodawcę (chociaż studenci nie muszą płacić). Warsztaty te mogą obejmować również zajęcia w klasie, obejmujące dalsze studiowanie w terenie lub dyskusję dotyczącą doświadczeń, które uczniowie napotykają w miejscu pracy.

Formalna definicja programów nr A57/USA:

Kursy odzieży i wyposażenia-Workplace Experience zapewniają swoim kursantom doświadczenie w pracy w dziedzinach związanych ze strojami, tekstyliami i wyposażeniem. Cele są zazwyczaj ustalane wspólnie przez studenta, nauczyciela i pracodawcę (chociaż studenci nie muszą płacić). Programy te mogą obejmować również zajęcia w klasie, obejmujące dalsze studiowanie w terenie lub dyskusję dotyczącą doświadczeń, które uczniowie napotykają w miejscu pracy.

Charakterystyka programów nr H93/UK:

Wartości Programy Clarification umożliwiają uczniom zgłębianie indywidualnych i społecznych działań i implikacji, aby pomóc im w rozwijaniu osobistych wartości i podejmowaniu decyzji dotyczących ich życia. Przykłady tematów dyskusji obejmują filozofię i religię, alokację zasobów światowych, inżynierię genetyczną, kwestie środowiskowe i kwestie związane ze śmiercią (eutanazja, samobójstwo i aborcja).

Formalna definicja programów nr B61/UK:

Warsztaty społecznościowe zapewniają starszym dzieciom możliwość poświęcenia czasu, energii i talentów na udział w projekcie społeczności lub organizacji. Szkolenia te są zazwyczaj (ale nie zawsze) prowadzone z elementami seminarium, dzięki czemu uczniowie mogą korzystać z doświadczeń wolontariuszy, aby dowiedzieć się, jak rozwiązywać problemy, podejmować decyzje i skutecznie komunikować się.

Opis programów nr L57/USA:

Seminaria poradnictwa i zdrowia psychicznego dostarczają studentom wiedzy i umiejętności niezbędnych do prowadzenia kariery doradczej i zdrowia psychicznego w symulowanych środowiskach. Programy te umożliwiają wszystkim zainteresowanym uczestnikom stosowanie wiedzy na temat etycznych i prawnych obowiązków, ograniczeń tych obowiązków i konsekwencji ich działań.Tagi: