Najnowszy

Zapraszamy na szkolenia otwarte

Serdecznie zapraszamy Państwa do zakupu dla siebie lub swojego zespołu miejsc w zbliżających się programach rozwojowych: Inspektor i menedżer ds. Świadomości molestowania seksualnego - edycj

Czytaj więcej...

Szkolenia

admin 03.06.2018

szkolenia menedżerskie, szkolenia sprzedażowe, wyjazdy team building, gry symulacyjneOdwiedzającym moją stronę dzień dobry mowi Aneta Grzegorzewska. Razem z zespołem konsultantów organizujemy szkolenia biznesowe, treningi menedżerskie , szkolenia specjalistyczne , sprzedażowe dla biznesmenów, jak również cykle wyrównacze dla młodzieży . Nasze anglojęzyczne warsztaty przygotują Twoich pracowników, oraz dzieci na wyjazdy i do codziennego życia za granicą.

Już na etapie studiowania zainteresowałam się dość mocno wszystkim, co było związane z HR, co przyczyniło się do tego, że zdobyłam ciekawą posadę w firmie funkcjonującej w obszarze kadrowym i pracowniczym. Dalsze firmy to zwiększające się wyzwania, oraz kolejne etapy zawodowej kariery. W czasie swojej pracy zajmowałam się na przykład rekrutacją pracowników na wszystkie stanowiska, a oprócz tego tworzeniem programów lojalnościowych. Aktualnie rozpoczęłam owocną współpracę z paroma szkołami jako ekspert od zasobów ludzkich.

Zwiększając od jakiegoś czasu swoją wiedzę na temat zarządzania firmą podjęłam kolejne wyzwania w szkole trenerów. Dzięki tej decyzji mogę wreszcie samodzielnie przekazywać innym swoją wiedzę z obszarów rekrutacyjnych, obejmujące również tematykę związaną z prawem. Jednym z bardziej interesujących momentów w przeciągu wielu lat mojej pracy były zajęcia z obszaru employer brandingu, które prowadziłam przez trzy lata dla słuchaczy Politechniki Krakowskiej. Obecnie jestem cenionym wykładowcą w Wyższej Szkole Zarządzania i na Uniwersytecie Warszawskim.

Przy realizacji życiowych planów pomaga mi w dużym stopniu uzyskane z takim trudem wykształcenie, skończyłam z wyróżnieniem Wydział Prawa na UW. Przez kilka lat nie miałam pewności, czy ukończone prawo pracy może się chociaż trochę przydać przy dalszej pracy. Okazało się jednak że wiedza, jaką otrzymałam w czasie studiów przydaje się na każdym kroku, mam także zamiar poświęcać wystarczająco dużo czasu na jej ciągłe poszerzanie.

Przez to właśnie zdecydowałam się rozpocząć naukę na studiach doktoranckich w Szkole Głównej Handlowej. Na dzień dzisiejszy jestem na trzecim roku, i rozważam obronę swojej pracy doktorskiej. Jest we mnie przekonanie, że zakończenie tych wymagających studiów da mi znacznie więcej możliwości zawodowych.

Posiadanymi umiejętnościami lubię się dzielić, uczestnicząc w sympozjach i konferencjach. Chętnie też współpracuję z prasą i telewizją, gdzie publikuję swoje artykuły na tematy najczęściej powiązane z branżą HR.

No i wreszcie jestem zadowoloną z życia żoną i mamą. Moi obaj mali synowie niejednokrotnie są absorbujący, lecz patrzenie w jakim tempie wzrastają, jak bez przerwy chcą się uczyć nowych rzeczy i odkrywają świat jest czymś nie do opisania. Szczęśliwie pogodziłam wychowanie dzieci z ciekawą pracą, czym mogę się pochwalić przed wieloma osobami.


Tagi: