Najnowszy

Zapraszamy na szkolenia otwarte

Serdecznie zapraszamy Państwa do zakupu dla siebie lub swojego zespołu miejsc w zbliżających się programach rozwojowych: Inspektor i menedżer ds. Świadomości molestowania seksualnego - edycj

Czytaj więcej...

Szkolenia dla darczyńców

admin 05.06.2018

Wespół z Fundacją Training Projects namawiamy do udziału w programie „Biznes charytatywnie”. W ramach naszego projektu pracownicy firm mogą dostać od fundacji całkowicie darmowe kursy zawodowe – jako upominek w zamian za oferowaną przez ich pracodawcę dobroczynność. Na razie treningi rozlosowano wśród kilkunastu firm – w każdym ostatnim tygodniu miesiąca losowana jest jedna nagroda. Serdecznie zapraszamy. Beneficjent będzie miał możliwość wybierac miejsce ralizacji spotkania, preferowaną dla swoich ludzi datę, a co najważniejsze - temat treningu. Wachlarz możliwości jest szeroki: od dziedzin społeczno – socjologicznych, przez myślenie strategiczne albo warsztaty handlowe, po marketing i reklamę.

Jak na razie z oferowanej pomocy skorzystali: Fundacja Rozwoju Ekonomii Społecznej, Fundacja Aktywności Obywatelskiej, Ogólnopolskie Centrum Nauczania Pierwszej Pomocy i Bezpieczeństwa Krzysztof Witek, Powiatowy Urząd Pracy w Malborku.

Wyróżnione projekty: Modelowy system przystosowania kadr przedsiębiorstw do zmian strukturalnych w gospodarce , Nowa [email protected] 50+, Wiedza po godzinach. Finanse i inwestycje giełdowe , Wykwalifikowany pracownik 45 plus. Kursy i szkolenia zawodowe w Gminie Krakowa, Akademia III wieku w Orzyszu

Spotkania edukacyjne dla zwycięzców w naszym programie organizujemy w hotelach, które były tak uprzejme dać nam duży rabat na pobyt. Różowy Bór w Zagórzu i Okragły Kamień w OławieOpolu.

Naszym partnerem w dziedzinie łączenia wlonariuszy z korporacjami jest agencja eduacyjna College Psychologi Społecznej z Łodzi. To pierwszy polski certyfikowany dostawca w zakresie gier edukacyjnych, wydarzeń integracyjnych i wybranych szkoleń rozwoju osobistego. Wspólnie polecamy wszystkim zainteresowanym wymienione tutaj narzędzia:

- gry planszowe z obszaru zarządzania projektami, zarządzania makroekonomicznego, finansów dla niefinansistów, zarządzania czasem, optymalizacji produkcji a także rozwiązywania problemów

- Plenerowe projekty team building o intensywnie coachingowym zabarwieniu – fabuły wspierające umiejętności budowania zespołu, komunikacji interpersonalnej, organizowania pracy zespołu czy ról zespołowych.

- Szkolenia z zarządzania z takich dziedzin jak: komunikacja międzykulturowa, działanie strategiczne, zarządzanie zmianą, kierowanie ludźmi, zarządzanie przez cele, radzenie sobie ze stresem, oraz tematyka dotycząca sprzedaży i pracy przedstawicieli

Jako partner tej agencji zapewniamy rabat na wszystkie opisane tutaj programy – 45procent po powołaniu się na nas. Dodatkowo z przyjemnością zorganizujemy na życzenie mentoring wspierający transfer wiedzy na praktykę biznesową .


Tagi: